Genel Bilgiler  

KONGRE TARİHİ VE YERİ
Kongre 30 Nisan - 4 Mayıs 2008 tarihleri arasında Antalya Susesi Otelde düzenlenecektir.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların sunumları ingilizce olacak ve bu sunumlar için simultane tercüme yapılacaktır.

YAKA KARTI
Yaka kartları, kongreye kaydını yaptırmış tüm katılımcılara, kongre merkezinde bulunan kayıt masasından verilecektir. Kongre sırasında tüm alanlarda yaka kartı kontrolü yapılacaktır.

KATILIM BELGESİ
Katılım belgesi, kongreye kaydını yaptırmış tüm katılımcılara, kongre merkezinde bulunan kayıt masasından 03 Mayıs 2008 tarihinde dağıtılacaktır. Bu tarihten önce ayrılacak katılımcıların, kayıt masasına adreslerini bırakmalarını veya alınması için bir başka kişiye yazılı yetki vermelerini rica ederiz.

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilecektir.

İZİNLER
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları organizasyon sekreteryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılacaktır. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

ÖDÜLLER
11. Ulusal Jinekolojik Onkoloji Kongresi esnasında sözlü ve poster olarak sunulan bildiriler içerisinden seçilecek 3’er çalışmaya ödül verilecektir. Ödüller için başvuru gerekmemektedir.

POSTERLER
Posterler 70 cm. eninde ve 90 cm. boyunda olmalı ve en az 1 metre mesafeden okunabilecek şekilde düzenlenmelidir. Organizasyon komitesince bildirilecek tarih, yer ve numaralı stand da sergilenecektir. Poster sahipleri tarafından, sunulacakları tarihte saat 08:00 ile 09:00 arasında asılacak ve aynı gün saat 18:00 ile 19:00 arasında yine poster sahipleri tarafından yerlerinden kaldırılacaktır. Bu saatler içerisinde kaldırılmayanlar toplanacaktır. Bu işlem esnasında kaybolan veya hasara uğrayacak posterlerden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. Posterler yerlerine yapışkan hamur aracılığı ile tutturulacak bunun dışında herhangi bir malzeme kullanılmasına izin verilmeyecektir. Yapıştırma konusunda poster sahiplerine yardımcı olunacaktır.

SUNUM KABUL HİZMETLERİ
Tüm konuşmacıların sunumlarını konuşma saatlerinden en az 1gün önce kongre merkezinde sunum kontrol odasına teslim etmeleri rica olunur. Sunumlarda aksama olmaması için kontrollerin yetkili elemanlar ile birlikte yapılmasını rica ederiz.

SALON TEKNİK EKİPMANI
Tüm salonlarda LCD data projektör,bilgisayar, DVD player ile diğer standart ses ekipmanları bulunmaktadır. Bu malzemeler dışındaki ihtiyaçlarınızı lütfen Figür Kongre Organizasyon Servisleri’ne önceden bildiriniz.

 
   

LookUs & Online Makale